ÇÖZÜMLERİMİZ


GÜVENLİ DİJİTAL
ÇÖZÜMLER

Günümüz teknolojik rekabet piyasasında oldukça fazla ve kafa karıştıran teknolojilerden ziyade sadelik ve kolaylıktan yanayız.


STEP 1

İŞ ANALİZİ

Hali hazırda web tabanlı kullanılan Web Saharapor uygulamamızın yanında işletmenize özgü karakteristik yazılamlar hazırlayarak iş yükünüzü bir nebze de olsa hafifletmek isteriz.

STEP 2

BEYİN FIRTINASI

Ekibimiz tarafından değerlendirmeye alınan işletmenize özgü database altyapısı ve programlama algoritmalarının tartışıldığı ve çözüme kavuştuğu aşamadır.


STEP 3

KODLAMA VE SUNUM

Nihai sonucun elde edildiği aşamada, programcılarımız tarafından hazırlanan uygulamalar ofis veya uzaktan tanıtımla sizlere sunumun yapıldığı aşamadır.


TOPLAM KALİTE
YÖNETİMİEkibimiz toplam kalite anlayışını benimsemiştir. İş ortaklarımızın bizim için en önemli paydası, memnuniyet duymasıdır.

UYGULAMA PAKETİNİZİ SEÇİN

Demo

$0Aylık

Web Saharapor da bulunan tüm modülleri inceleyebilirsiniz.  • Uygulamamızda Kayıt Ol linkinden kayıt olabilir.
  • Sınırsız denenimler kazanabilirsiniz.

Standart

$15Aylık  • Direkt Satış, Barkodlu Satış, Stok Takibi, Satış Raporları, Tahsilat, Gelir-Gider, Çek-Senet, Cari İşlemler

Business

$20Aylık  • Direkt Satış, Barkodlu Satış, Stok Takibi, Satış Raporları, Tahsilat, Gelir-Gider, Çek-Senet, Cari İşlemler, Cihaz Teknik Servis, Araç Teknik Servis, E-Fatura İşlemleri,

Professional

$25Aylık  • Direkt Satış, Barkodlu Satış, Stok Takibi, Satış Raporları, Tahsilat, Gelir-Gider, Çek-Senet, Cari İşlemler, Cihaz Teknik Servis, Araç Teknik Servis, E-Fatura İşlemleri, Restoran Yönetimi, Pergola, Giyotin Cam Balkon Hesaplama Modülleri
 

ÇÖZÜMLERİMİZLE RAKİPLERİNİZE FARK ATIN!


İnavasyonel ve responsive temalarla web sitelerinize canlılık katın. Google reklamlarınız ve haritalarla rakiplerinizin bir adım önüne geçin.


CONTACT US
Open chat
Yardımcı olabilir miyim?
Merhaba,